0

adan23 - a mi się wydaje że ty chłopie zapominasz że Snaider nie tylko prowadził Inter w tym roku po Triplete ale też strzelił 5 bramek na mundialu an którym Holandia była w Finale. I jak w tym roku porównać Inistę który połowę sezonu spędził na reahabilitacji jak porównać Xaviego któremu bez tego 2 pomocnika gra ledwie się kleiła i Barcelonie też. Jak porównać Messiego do Snaidera skoro Lionel na Mundialu był tylko cieniem a w lidze Mistrzów też mu daleko było do wspaniałości. Możesz sobie gadać co chcesz o tym że wygrywa Zwycięsca Mundialu ale patrz na to że w 1994 roku Mistrzem była Brazylia a złotą piłkę zdobył bługar Stoichkov bo był najlepszym po prostu piłkarzem sezonu a Brazylijczycy nawet wtedy w 5 najlepszych nie byli.

0

robokochambarce wybacza się bo nie od dziś wiadomo że Borek jest kibicem Realu on wiedział ale powiedział to specjalnie :D a pan Boniek jest za Serie a więc mnie nie dziwi ten dialog :D Forza Inter @!!

0

A ja jako kibic Interu do was nic nie mam ale z szacunku do Jose będę mu życzył aby postraszył Barcę w Lidze Hiszpańskiej i żeby go Inter odprawił z kwitkiem w 1/8 Lm w przyszłym sezonie :D Tak to zazwyczaj bywa że los powoduje szybkie powroty na stare śmiecie i nie zawsze one okazują się akurat miłe hehe przykład Zlatana najlepszym przykładem :D a 2paca świetne tłumaczenie obecnej sytuacji na światowych podórkach brawa ! xD

0

hahahah Zlatan 5 napastnikiem a może 6 nawet bo jest jeszcze Thiery no ładnie ciekawe komu ich teraz wcisną :D Jak znam życie Mourinho się odezwie po Zlatana po sezonie z Madrytu :D A Barca znów Interes zrobi !

0

hahahah Zlatan 5 napastnikiem a może 6 nawet bo jest jeszcze Thiery no ładnie ciekawe komu ich teraz wcisną :D Jak znam życie Mourinho się odezwie po Zlatana po sezonie z Madrytu :D A Barca znów Interes zrobi !

0

Kto przegrał mistrza 4-0 Barca kto Barca kto Barca Barca Barca ;)

0

Łuhuhu 3-3 ale mecz normalnie brawa dla Valdaolid świetnie Królewscy Mistrzem :D

0

Jest Kurdę jest Barca przegrywa 2-2 hahahahah Real Mistrzem :)

0

bindiBarca a my w Mediolanie czekamy na Higuaina mam nadzieje że Perez tez zauważy ze mało strzela i nam go podaruje w prezencie :D Skoro porównujesz Higuaina do Ibry to nawet chyba on na tle Ibry wypada świetnie w końcu jest lepszy od takich byków tam jak VdV czy Benzema i strzela jak Etoo dużo goli!!! Może nie z Barcą ale też trzeba to powiedzieć wprost miał trochę pecha bo sytuacje sobei stworzył a oprócz Barcy jedyny mecz w tym roku ważny był z Lyonem i to cały real rozczarował!!! Ibra no niestety ten sezon ma faalny skoro Etoo strzelił 32 gole w La Liga to w kwalifikacji kanadyjskiej król strzelców serie A powinnien wypaść dużo lepiej a usprawiedliwianie że nie strzela bo cała drużyna nie gra pod neigo to słaby argument bo na pewno ma więcej czystych okazi po podaniach Xaviego niż w Interze poprostu nei ma formy!!!

0

Carnero to oddajcie nam go z powrotem i dopłacie jeszcze 45 mln za Eto an pewno nie pożałujemy :) To by było dopiero głupie !!! Jak dla mnie zrobilibyście tylko to samo co Real Madryt i lepiej jednak może trochę poczekać a może za rok się spłaci ten transfer!!! Jasne przecież było że to nie takie proste w końcu wygrać LM 2x i może nie tak szybko to nastąpić !!!

0

Ja się wypowiem jako kibic Interu :D Po pierwsze mimo odpadnięcia Barca była bardzo bliska :D O tyle co samo przyjście Ibry moim zdaniem nie spowodowało osłabienia waszej gry o tyle uważam że przede wszystkim Laporta nie mógł przewidzieć ze dopłacając tak dużą kwotę tak bardzo wzmocni Inter Mediolan !!! Nasz klub ma obecnie 330 milionów długi i wątpię ze MM rzucił by tyle pieniędzy an transfery co kiedyś ale dzięki Laporcie zrealizowana została przemiana Interu i dzięki temu jeszcze Inter wyszedł na 4 z transferami :) Pieniądze za kontrakty tutaj nie były problemem wydaje mi się raczej bo owszem przszło sporo ale tez i odeszło sporo więć tylko Mourinho i MM musieli znaleść sposób skąd wziąść na transfery na przebudowę i właśnei udało sie wcisnąć Ibre Barcelonie co nie oznacza że Baca jest teraz stratna piłkarsko przez to!

0

keirrison89 a wy jak Real zaczniecie coraz szybciej odpadać widać ze cie boli ze Barcy już nie ma!!!

0

0

Ja tu widzę jedna rzecz brak obiektywności !!! Oglądałem wszystkie 6 ostatnich meczów Barcy poza Xerez i w każdym z tych meczy przeciwnik maił szanse wam strzelić gola a nawet was pokonać!!! To ze to się stało na San Siro wynikło po prostu w mojej ocenie z tego że Inter jest silny i posiada zawodników którzy nei tak jak CR7 czy inni z Realu marnują setki i się podpalają jak dochodzi do wykończenia tylko są bez litości w takich sytuacjach!!! Ani sędzia nie przeszkodził Barcelonie w wygraniu ani podróż 14 godzinna tylko Barcelona przegrała bo była słabsza!!!

0

mex71 Wesley kosztował 15 milionów Inter nie 30 :) ale faktycznie zgodzę się z twoja wypowiedzią ze 48 milionów + Samuel to był dobry interes Interu :)

w zamian za to mamy 2 silnych napastników Etoo i Milito (z Genui za 22 miliony)

Sneidera za 15 Milionów :D

Oraz Lucio za którego dali 9,5 Miliona :D

A przecież zima sciągneliśmy za darmo Padeva jeszcze :D

Kto by pomyślał że ten Ibra Cygan tyle wart jest xD

0

Bez obrazy nie chcę się wtrącać ale jestem kibicem Interu i mi się wydaje że Marquez to dużo lepsza opcja na nasz zespół z 2 powodów po pierwsze on nei będzie maił sentymentów wobec brata na ataku a po drugie jest bardziej pewny siebie niż Milito który dawno nie grał!!! Rafa to silny punkt reprezentacji Meksyku nie zapominajcie że tam tez gra i z pewnością te mecze tez dodają mu pewności Milito 2 lata i tylko kilka meczy w Barcelonie a dodatku wyobrażacie sobie grę Mlito jak na przykład Diego o 2 razy go ośmieszy będzie sfrustrowany i zrobi jeszcze coś głupiego a Rafa mimo wszystko będzie maił głowę zimną !!! Moim zdaniem jak tak ustawi Pep wasz skąd to Inter zrobi swoje 2 kontry a 5 goli Barca to za żadne skarby nam nei strzeli!!!

0

leite

Stadion nosi imię słynnego gracza Interu (w późniejszych latach także Milanu) Giuseppe Meazzy więc chłopie odpowiedz sobie sam komu ty kibicujesz???

0

christo stoiczk ma racje San Siro to obiekt zarówno Milanu jak i Interu i nikt nie dzieli że dla kibica Interu to Giuseppe Meaza czy dla kibica Milanu San Siro! Ja się dziwię że wy się tutaj kłócicie o to bo to nie nasza strona a u nas każdy napisze to co Chrsto! Na emat artykółu to trochę niestety obraza da naszych piłkarzy... A skoro ćwierćfinał zakończyli bez czerwonych kartek (co w przypadku Motty, Samuela i Lucio jawi się zagadką na miarę Bursztynowej Komnaty), to dokazywali sobie w najlepsze na Messim, Pedro, Xavim i reszcie... Zreszta to o tych Pitbulach tez dobre :D Tylko że czemu mi się wydaje e jest zupełnie inaczej skoro nasi piłkarze są tacy straszni to chyba Barca powinna przegrać statystykach fauli a co do jednostronności sędziów to każdy am swoje zdanie an ten temat!

0

overhead nie chcę nic mówić ale wesley też w pierwszym meczu nie zagrał i sami wiecie jaki był wyniki na Cump Now!!! Więc mimo wszystko nie najlepiej dla widowiska byłoby gdyby taki Wes i Maic nie zagrali ! Tym bardziej że eliminowanie osłabionych rywali to ma być wasza mocna strona ??? Ja jako kibic Interu chcę żeby wszyscy co mogą zagrać zagrali nawet po strone Barcy jeśli to możliwe może grać Iniesta ale żeby nie było gadani po meczu wygraliśmy bo ... !!!

0

overhead nie chcę nic mówić ale wesley też w pierwszym meczu nie zagrał i sami wiecie jaki był wyniki na Cump Now!!! Więc mimo wszystko nie najlepiej dla widowiska byłoby gdyby taki Wes i Maic nie zagrali ! Tym bardziej że eliminowanie osłabionych rywali to ma być wasza mocna strona ??? Ja jako kibic Interu chcę żeby wszyscy co mogą zagrać zagrali nawet po strone Barcy jeśli to możliwe może grać Iniesta ale żeby nie było gadani po meczu wygraliśmy bo ... !!!

0

A to się okaże czy mnie uciszy to że gracie na Cump Now to wcale nie znaczy że musi być inaczej niż we Wtorek i na SB tez miało być inaczej!! Jak wy myślicie że nasz atak się wystraszy Milito an obronie z Pique to się niestety zdziwicie i was pożegnamy bo nawet Arsenal bez wirtuozów swoich największych RvP Arhavina i Fabregasa udowodnił że Milito po tyli dniach przerwy od gry jest słaby zresztą Marqez też a te 2-0 z Listopada to przeszość bo moze i fakt wtedy Messi i Ibra nei garł ale teraz nei ma Iniesty oraz Puyola 2 kluczowych piłkarzy w środku!!! Czeka was trudne wyzwanie pozdrawiam!!!

0

By mod: może jeszcze więcej tych wykrzykników?

Ja powiem tak to Jose mówił prawdę z tym że Messi wymusza stanąć w miejscu i rozłożyć ręce to on umie najlepiej ! Właśnie dla tego padła 2 bramka dla Interu! Motta trafił w piłkę a Messi na sędziego zamiast walczyć! Zresztą nurkowanie to też jest jego mocna strona! Ibra chociaż walczy jak twardziel a Messi nic nie gar jak silny zespół stanie naprzeciwko z silna obroną!

0

J@CKO no tak oczywiści Cruff legenda co nei oznacza że mówi to obiektywnie moim skromnym zdaniem piłkarze Barcy czują ze znalezli sie pod murem i atakują sędziego bo chcą aby swoją stroniczość arbiter na Cump now przełożył na ich korzyść!!! Każdy ma swoje zdanie dla mnie Streylau jest jedynym który w studio ocenia mecze obiektywnie fakt na poczatku transmisji komentował tak jak wszyscy oczekiwali gry od Barcelony!!! Pałał stronniczością na korzyść Barcy i denerwowała mnie jego gadanina ale kiedy przekonał się że to Inter gar lepiej w 2 połowie to zmieniał zdanie coraz bardziej i już tego w jego komentowaniu co w Studiu Polsatu i N sportu nie widać było !!!Dlaczego polsat i N skupili się tylko an kontrowersyjnych sytuacjach z Barcy udzialem zapominając i pomijając wszystkie sytuacje kontrowersyjne z Interu udziałem??? Ja sobie życzę Cozzy w programie w przyszłą środę wtedy może Polsat i żadna inna telewizja i wymówki nie przyćmią sukcesu Interu!!!

0

Oni są jak panienki ich dotknąć nie można bo to Barca a Messi wywala Maiconowi 5 zębów to dobrze??? Niech się Cruff nauczy przegrywać Inter był lepszy nei tylko komentatorzy z N nie mieli żadnych zastrzeżeń do sędziów ale także i na Polsacie komentował Streylau i mówił idealna praca sędziów!!! Gdyby To Barca strzeliła taką bramkę an równi z obrońcą nikt by nie protestował więc śmeisza mnie one teraz !!! Messi był caly mecz nie widoczny i w żadnym momencie nei upadł on chyba inny mecz oglądał!!!

0

Prawda jest taka że Messi zaatakował Maicona z premedytacją i nikt mi nei powie że to nie było specjalnie bo gdzie była wtedy piłka??? No właśnie na głowie Zanettiego !!! Messi gdyby nei chcaił by przeprosił szkoda że tego kibice Interu nie widzieli dokładnie i sędzia nie dał mu czerwonej kartki bo wtedy mogliśmy wygra wyżej!!! Sfrustrowany Messi Xavi i Ibra i reszta Katalończyków to była najlepsze podsumowanei wszej postawy!!! A antyfdbol to chyab wy pokazaliście bo 25 fauli przy 16 Interu chyba to tylko podsumowuje!!!

0

Ciekawe jakbyście wy reagowali jakby wasz Messi przymierzał publicznie koszulkę Realu Madryt wychwalał real mówił ze jest najlepszy i ze chciałby tam grać czy na Cump Now by na neigo nei gwizdali??? Odpowiecie sobei na to pytanie ??? Balotteli w tym roku zachowuje się jak dzieciak więc złość kibiców mnie nie dziwi zresztą i tak łągodnie go tu wszyscy traktują po tym jak oświadczył że kocha Mialn!!!

0

Ale Messi pojechał z Maiconem na tej powtórce 4 zęby widać jak wyleciały z ;/

0



Na tym linku widać że spalonego nie było a wiec 3-1!!!

0

Przykro to mówić ale Barcelona przegrała ten mecz zasłużenie a Mourinho ma racje żeście się nabijali z Interu naśmiewali a co teraz płaczecie że wam sędzia nie pomógł ??? wynik był sprawą otwartą przed meczem a wy żeście patrzeli tylko w historie co to było w Listopadzie jeden mecz sprawy nie załatwia i nie załatwił Inter dobił do półfinału z równymi szansami a co nie którzy skreślili nasze szanse już przed meczem!!! Teraz Barca będzie musiała się wysilić bardzo w rewanżu żeby awansować!!! Inter na pewno nie pojedzie się tylko bronić i murować w Chelsea tez kibice powiedzieli ok wygrali na SS ae na SB zamkniemy ich prze 90 minut i nic ne będą mieli do powiedzenia!!! No i co okazało się że to były tylko puste słowa bo inter ich zamkną tak naprawdę!!! Rewanż będzie pasjonujący tylko się cieszyc :D Forza Grande Inter!!!

0

lavirra zgadzam się Inter to nie arsenal juniorzy i mogli by wam więcej dać a tak jeszcze musimy powalczyć an wjeździe !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?